Doporučení od Esperanza Holistics

Alena mě nedávno provedla úskalím technologie, kterou jsem až donedávna dost podceňovala, a zaktualizovala mi moji webovou stránku na profesionální úroveň. Moji stálí zákazníci, kteří měli možnost srovnat ji s mojí předešlou webovkou, mi ji moc chválí. Je mnohem jednodušší, výstižnější, snadněji se naviguje. 

Sice jsem zpočátku váhala, jestli mi tahle investice stojí za to, ale teď připouštím, že výdajů za Alenin profesionální servis nelituji, naopak, tady platím s úsměvem. Řekla bych to takhle: od spolupráce s Alenou nečekejte, že vám bude na všechno přikyvovat; určitě ji dejte šanci nabídnout vám svůj vlastní názor, je ve svém oboru profík. Ze zkušenosti vím, že spolupráce s Alenou by zabrala méně času, kdybych já měla alespoň nějakou představu, co vlastně po svých stránkách chci. Alena si mne vždy pečlivě a trpělivě vyslechla. A zatímco respektovala detaily, na kterých jsem trvala, byla schopná nabídnout mi svůj upřímný názor, který měl vždycky hlavu a patu. 

Proč Alenu vřele doporučují? To je snadné, je to zkušená, pohodová, nápaditá a velice trpělivá designérka, která vám vaší webovku ušije na míru.

Ludmila Edwards, Esperanza Holistics

www.esperanzaholistics.com

Zdroj doporučení: https://navolnenoze.cz/prezentace/alena-bartesova/doporuceni/

Rádi byste se dozvěděli podrobnosti o webu?

Máte zájem zkonzultovat se mnou svoje požadavky
na webovou prezentaci nebo e-shop?