Doporučení od Vítka u plotny

V uplynulých patnácti letech jsem byl u zrodu a rozvoje velkého zpravodajského portálu, ale i u startu několika malých webů. Nicméně za celou dobu jsem nikoho takového, jako je Alena Bartešová, skutečně nepotkal.

Paní Alena v sobě totiž spojuje něco, s čím se v praxi hned tak nesetkáte: Nejenže navrhuje moderní, poutavý a funkčně skvěle strukturovaný webdesign, ale to vše umí také dobře naprogramovat a v neposlední řadě pak i trpělivě správcovat.

Paní Alenu jsem oslovil s prosbou o převzetí mého tříletého, už poměrně rozsáhlého blogu, s tím, aby jej podrobně zanalyzovala a poté navrhla jeho zcela nový vzhled a strukturu, včetně následné migrace obsahu i změny nevyhovujícího hostingu.

Výsledek? Maximální spokojenost po všech stránkách. Nápadité a účelné rozložení rubrik webu, moc pěkné grafické řešení, web běhá rychle a spolehlivě. A k tomu velmi příjemné jednání, kdy vše slíbené platí, trpělivost, ochota, snaha vyjít vstříc a v neposlední řadě také příznivá cena. Paní Alenu mohu jen doporučit. Rozhodně neváhejte!

Vít Dvořák, Vítek u plotny

www.vitekuplotny.cz

Zdroj doporučení: https://navolnenoze.cz/prezentace/alena-bartesova/doporuceni/

Rádi byste se dozvěděli podrobnosti o webu?

Máte zájem zkonzultovat se mnou svoje požadavky
na webovou prezentaci nebo e-shop?