Doporučení od Radostí z Verandy

Alenu znám z předchozí práce a vím, jak pracuje. Naplno, zodpovědně, systematicky. U práce přemýšlí, což není vždycky obvyklé. Dokud nevyřeší případný problém, není spokojená. Neustále se zdokonaluje, vzdělává, posouvá dál. Takže když se potkala moje potřeba nových webových stránek (a hlavně nového e-shopu) a Aleny nová práce jako webdesignérky, oslovila jsem ji jako první. Přestože do té doby neměla zkušenosti s vytvářením e-shopu, nepochybovala jsem, že to zvládne.

Hlavní požadavky na nový e-shop byly především: lepší přehlednost, možnost platby kartou a možnost využívat Zásilkovnu pro dopravu. Pracovat s Alenou byla radost – pracuje rychle a hlavně dobře. Má vkus, takže naše stránky jsou velmi pěkné barevně, máme krásné písmo a splnění uvedených požadavků bylo prostě samozřejmostí. V průběhu spolupráce přicházela s novými nápady a návrhy, jak by co mohlo vypadat, jak stránky rozvrhnout a podobně, takže i když někdo nemá jasnou představu co chce, Alča je schopná navrhnout možnosti, varianty. 

Nové stránky www.radostizverandy.cz jsou krásné na pohled, bezproblémově fungují na mobilech, stolních počítačích i tabletech, e-shop je přehledný, má všechno co jsem chtěla. Spolupráci s Alenou můžu jen doporučit.

Lucie Tumová, Radosti z Verandy

www.radostizverandy.cz

Zdroj doporučení: https://navolnenoze.cz/prezentace/alena-bartesova/doporuceni/

Rádi byste se dozvěděli podrobnosti o webu?

Máte zájem zkonzultovat se mnou svoje požadavky
na webovou prezentaci nebo e-shop?