Esperanza Holistics

Webová prezentace holistického studia – služby, informace, tipy, newsletter, objednávka dárkového poukazu. Web je pouze v angličtině a hlavním barevným akcentem je uklidňující zelená.

Rádi byste si prohlédli web přímo?

Holistické studio poskytuje zájemcům hodně informací pro seznámení, proto jsem zvolila užší rozvržení pro lepší čitelnost textu. Každá stránka obsahuje výrazný obrázek, proto jsou některé stránky doplněny o sekundární navigaci pro snažší pohyb. Pro nadpisy jsem použilavýrazné písmo Playfair Display.

V době omezení osobních kontaktů kvůli covidu se výborně hodily tipy pro informování o novinkách jako je např. terapie na dálku (distance sessions). Stránky jsme také rozšířily o jednoduchý formulář pro objednávání dárkových poukazů.

Desktop

Hero

Výrazný hero obrázek s tlačítky akce (CTA, call-to-action). Hlavička je bílá, aby vyniklo barevné logo Esperanzy Holistics.

Reference

Jednoduchá forma textových bloků je vhodná pro krátké reference. Zároveň je zobrazena zjednodušená hlavička s navigací, která je k dispozici vždy při pohybu po stránce dolů.

Karusel příspěvků

Karusel nejnovějších příspěvků graficky osvěžuje úvodní stránku.

Patička

Třísloupcová patička pro informace, které mají být vždy dostupné – důležité informace, přihlášení k odběru newsletteru a kontakt.

Tipy

Blog s tipy a událostmi. V pravém sloupci jsou zobrazné nejpopulárnější příspěvky.

Kontakt

Každá stránka má výrazný obrázek s názvem stránky. Kontaktní stránka obsahuje mapu s polohou holistického studia.

Formulář

Pomocí jednoduché formuláře lze objednat papírový dárkový poukaz (platba bankovním převodem). Formulář je zabezpečený proti spamu reCatchou verze 3, která neobtěžuje pisatele.

SEkundární navigace

Část stránek obsahuje sekundární navigaci pro větší přehlednost. Do stránek jsou vložené drobné fotogalerie pro grafické osvěžení, které lze rozklinout na plnou obrazovku.

Mobil

Hero

Menu

Příspěvek

Máte zájem zkonzultovat se mnou svoje požadavky
na webovou prezentaci nebo e-shop?

K.O. Podběl