Kdo jsem

Webdesignérka a fotografka s lidským přístupem.

Jmenuju se Alena Bartešová a v současné době žiju v Jihlavě na Vysočině.

V oblasti informačních technologií pracuju od roku 2006. V roce 2019 jsem se rozhodla pro kariérní změnu, odešla z korporátního prostředí a začala na volné noze vytvářet webové stránky a e-shopy. Moji zákazníci jsou firmy, podnikatelé i soukromé osoby.

Pomůžu ujasnit cíl webu, navrhnu jeho vzhled a potřebné funkce a web vytvořím pomocí systému WordPress. O web se pak i starám, takže klient nemusí řešit bezpečnost a funkčnost a může se tak soustředit na své podnikání.

Baví mě pestrost projektů, protože každý zákazník přichází z různého prostředí a má odlišné požadavky i přístup.

Aktivně komunikuju česky, anglicky a německy, pasivně francouzsky. Při kontaktu používám videocall nebo telefon nebo se můžeme osobně potkat v Jihlavě a okolí.

Více o mém profesionálním pozadí se dozvíte na mém Linkedin profilu.

Alena Bartešová

Co je pro mě důležité

Komunikace

Ke svým zákazníkům mám osobní přístup. Miluju nové technologie, ale před sociálními sítěmi dávám přednost rozhovoru s lidmi. Vždy si udělám dostatečný čas na projednání vašich požadavků a otázek, ať už osobně nebo telefonicky.

Kreativita

Vytvářím webové stránky na míru s krásným a funkčním vzhledem, který ladí s vaším jedinečným stylem. Přitom zohledňuju osvědčené postupy, aby byl web snadno přístupný pro návštěvníky a vy jste zároveň mohli sami a snadno aktualizovat obsah.

Kvalita

Při tvorbě webových stránek zohledňuju dlouhodobou perspektivu. Mým cílem je, aby váš web dobře fungoval a zůstal moderní a funkční po celou svoji existenci a rozvíjel se podle vašich měnících se potřeb.

Zajímáte se o spolupráci?

Potřebujete vytvořit nebo předělat webové stránky nebo e-shop? Máte otázky? Zavolejte nebo mi napište, ozvu se vám co nejdřív.

Kontaktujte mě