Správa webových stránek

Starejte se o své podnikání nebo tvůrčí činnost a péči o web a e-shop nechte na mě. Zajistím, aby byly Vaše webové stránky funkční a rychlé a sloužily Vám dobře po mnoho let.

Proč je důležité udržovat svůj web aktualizovaný?

Open source systém WordPress se aktivně vyvíjí – každý rok vycházejí tři nové hlavní verze + mezitím jejich aktualizace. Vzhled systému řeší šablona vzhledu, další funkce pluginy nebo kód na míru. Ty se také aktualizují a dál vyvíjejí, aby dobře fungovaly i s novou verzí WordPressu a poskytovaly požadované funkce. Vedle toho se také vyvíjí programovací php, ve kterém je WordPress naprogramovaný.

Výsledkem je mj. uživatelsky přívětivé editační prostředí pomocí bloků a web s rychlou odezvou – tam záleží i na množství a kvalitě použitých pluginů.

Existuje také varianta, že se jednorázově koupí šablona vzhledu, která má pouze bezpečnostní aktualizace. Životnost takového webu je omezená na několik let tím, jak se mění technologie. Potom je potřeba celý web přepracovat kvůli použitelnosti a bezpečnosti. Velkou změnou byl např. nástup mobilních zařízení a potřeba zobrazovat na nich obsah čitelně.

Pokud jde o bezpečnost, WordPress používá ca. třetina webů po celém světě, a proto je oblíbeným cílem hackerů. Aktualizovaný web a použití důvěryhodných pluginů tvoří základ úspěšné obrany.

Co znamená správa webu?

Správa webových stránek je nedílnou součástí služeb, které poskytuju svým klientům pro webové stránky, které jsem vytvořila.

Znamená to, že se majitel webu může spolehnout, že stránky dlouhodobě a spolehlivě fungují.

Správa webu nebo e-shopu obsahuje:

  • prodloužení domény .cz a hostingu (volitelně),
  • pravidelnou aktualizaci webových stránek,
  • optimalizace jejich výkonu,
  • poplatky za licence,
  • řešení technických potíží vč. bezpečnosti webu.
Prohlédnout ceník

Máte zájem o správu webových stránek?

Máte už existující web postavený na WordPressu a měli byste zájem o správu webu? Domluvte si konzultaci, při které budu moci zodpovědně zhodnotit, zda můžu Váš web převzít do správy.

Kontaktujte mě