Zásady ochrany osobních údajů

Poslední aktualizace: 20.5.2021

Kdo jsem

Webová adresa je https://alenabartesova.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formuláře

Osobní údaje z kontaktního formuláře zpracováváme pouze v souvislosti s vaším dotazem.

MailPoet newslettery a emaily

Pokud jste se přihlásili k odběru našeho newsletteru, jste registrováni na naší stránce (můžete se přihlásit), nebo jste na naší stránce uskutečnili nákup, je vysoká šance, že od nás budete dostávat emaily.

Budeme vám posílat pouze emaily, k jejichž odběru jste se přihlásili (double opt-in), nebo které souvisejí se službami, které vám poskytujeme.

K posílání emailu používáme adresu, kterou jste nám poskytli. Naše stránka také loguje IP adresu, kterou jste použili při registraci, abychom zabránili zneužití systému.

Tato stránka posílá emaily za použití odesílací služby MailPoet. Tato služba nám umožňuje sledovat otevření a kliky v našich emailech. Tyto informace používáme k vylepšení obsahu našich newsletterů.

Žádné další údaje mimo emailovou adresu nejsou vně této stránky sledovány.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Při ohodnocení příspěvku srdíčkem (Love) ukládáme IP adresu pro evidenci počtu.

Sbíráme analytické údaje pomocí Google Analytics (IP adresa je anonymizována).

Detailní informace o Google Analytics a ochraně osobních údajů naleznete na www.google.com/intl/cs/privacy/privacy-policy.html.
Pokud chcete zabránit sledování, můžete instalovat doplněk do vašeho webového prohlížeče tools.google.com/dlpage/gaoptout.

S kým sdílíme vaše údaje

Osobní údaje nesdílíme.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Údaje se uchovávají po dobu neurčitou.

Jaká máte práva?

Můžete požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kontaktní údaje

Alena Bartešová, tel. +420 608 273 146, email: alena@bartesova.cz